Producenci

Dragon Mystery Camou Feeder 3,9 m 80-120 g

Dragon Mystery Camou Feeder 3,9 m 80-120 g

Wędka karpiowa od Dragona. Mystery Camou. 3,9 m 80-120 g

Więcej szczegółów

Promocja!
297,90zł brutto

331,00zł brutto

(cena obniżona o 10 %)

21-24-391

Stan: Tego produktu brak w magazynie

0 dostępny


Chęć ukrycia się przed wzrokiem ryb towarzyszyła wędkarzom od chwili, kiedy pierwszy łowca skonstruował coś, co można było nazwać wędką. Maskowali się pierwotni myśliwi polując na zwierzynę w lasach, na sawannach czy w górach – dlaczego inaczej miałby postępować wędkarz? W XXI wieku marzenia o perfekcyjnym kamuflażu spełniają nowoczesne technologie. Od odzieży, w której wyglądamy jak fragment wiosennego czy jesiennego lasu, przez kołowrotki po wędziska. Wszystkie blanki zostały pokryte antyrefleksyjną powłoką kamuflażową, w kilku odcieniach zieleni, całkowicie niewidoczną w scenerii trzcinowisk czy nadwodnych krzewów. Powłoka ta nie generuje też najmniejszych nawet odblasków światła słonecznego.

W serii MYSTERY CAMOU zastosowaliśmy najwyższej klasy przelotki typu SiC, z wyjątkowo lekkim pierścieniem, osadzonym w ramkach z kompozytu zawierającego tytan. Dolniki wędzisk pokryte są wysokiej klasy portugalskim korkiem.

 

Jako bazę wybraliśmy serię DRAGON MYSTERY, która od kilku już lat reprezentuje DRAGONA w tzw. klasie średniej. Tworząc nową ofertę wprowadziliśmy oczywiście zmiany konstrukcyjne, mające na celu obniżenie wagi i poprawienie akcji wędzisk. Całkowite zastąpienie węgla 24 mln w warstwie nośno-wytrzymałościowej grafitem 30 mln PSI spowodowało zauważalne zmiany w dynamice blanków. Wszystkie te zmiany były niezbędne, ponieważ pokrycie kamuflażowe, choć naniesione bardzo cienką warstwą, dodaje wędzisku wagi na całej jego długości, w nieznaczny, ale możliwy do zauważenia sposób. Udoskonalenia konstrukcyjne, ciągnące za sobą oczywiście pewne koszty, pozwoliły uniknąć tego efektu, a nawet uzyskać akcję wędzisk nieznacznie lepszą od wyjściowej. W serii MYSTERY CAMOU zastosowaliśmy najwyższej klasy przelotki typu SiC, z wyjątkowo lekkim pierścieniem, osadzonym w ramkach z kompozytu zawierającego tytan. Dolniki wędzisk pokryte są wysokiej klasy portugalskim korkiem. Testerzy DRAGONA już teraz przygotowują kolejne modele do serii MYSTERY CAMOU: spinningi i wędki teleskopowe. Czy za rok pojawią się w sprzedaży - sami zdecydujecie, oceniając w roku 2008 naszą propozycję

 

Wędziska do połowu z obciążonym koszyczkiem zanętowym w nurcie i na dużych odległościach; trzy różne szczytówki w zestawie.

 

Długość: 3,90m

Ciężar wyrzutowy; 80-120 g

Waga: 438g

Długość transportowa: 1,40m

Akcja: med-fast

Liczba elementów: 3+2

Dł.dolnika: 50cm

Kontakt

Sklep wędkarski Woblerek

tel. 600 450 508

woblerek.sklep@gmail.com

ul. Sokołówka 13a

23-440 Frampol

woj. lubelskie

Koszyk  

jest pusty